Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD

Windows 8.1 için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 643.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD; Lord Strix'in mağaralarında bulunan kötü ruhlara karşı mücadele edeceğiniz ve bu yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız fantastik bir hikayeye sahip Windows 8.1 için Macera Bulmaca Oyunudur.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD; Lord Strix'in mağaralarında bulunan kötü ruhlara karşı mücadele edeceğiniz ve bu yaratıkların gizemini çözmeye çalışacağınız fantastik bir hikayeye sahip Windows 8.1 için Macera Bulmaca Oyunudur.

Lord Strix mağaralarından huzursuz efsanevi yaratıklar artmaya başlar. Bu yaratıklara tek mücadele edebilen kişi Mina'dır ve insanlar Mina'dan yardım ister. Size düşen görev Mina ile birlikte bu huzursuz efsanevi yaratıkları bulmak için Lord Strix mağarasına yolculuğa çıkmak ve size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD oyunu içerisinde; 63 fantastik sahne, 27 mini oyunlar, Beş gizemli ve zevkli bölüm, Rahat, Macera ve Meydan olmak üzere 3 farklı oyun modu, ejderha başarı kilidini açabilmek için toplamanız gereken 20 taş, Oyun merkezi desteği gibi bir çok kullanışlı ve eğlenceli özellik bulunuyor

Ayrıca oyunda İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Geleneksel Çince, Japonca dil desteği bulunmaktadır.

Macera ve bulmaca oyunlarını harmanlayan Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Tales from the Dragon Mountain: the Lair HD indir
DİĞER SÜRÜMLER